נורם מקדונאלד. בן 61. נפטר אתמול מסרטן.

בבית הלבן יצא הנשיא קלינטון רשמית נגד נישואים חד מיניים. יתרה מכך, הנשיא אמר שהוא גם לא משתגע יותר מדי על נישואים עם המין השני.
—נורם מקדונאלד

מחקר חדש של ה- FBI מראה כי לראשונה הסיכוי של אמריקאים להיהרג בידי זר הוא גבוה יותר מאשר להיהרג על ידי אדם אהוב או מכר. העצה שלהם? הציגו את עצמכם לכמה שיותר אנשים.
—נורם מקדונאלד

האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים הכריזה על רשימת מוצרי התינוקות הלא בטוחים. בראש הרשימה השנה הוא הכיסא הממש ממש ממש ממש ממש ממש גבוה.
—נורם מקדונאלד

ד”ר ג’ק קבורקיאן היה אחראי למוות נוסף השבוע. הפעם הייתה זו אישה בת חמישים ושמונה. היא החולה העשרים ושישה מהחולים של ד”ר קבורקיאן שמתו מאז 1990. מתי אנשים יבינו שהאיש הזה אינו רופא טוב?
—נורם מקדונאלד

הילדה העשירה בעולם, המיליארדרית אתינה אונאסיס, חגגה השבוע את יום הולדתה העשירי. אז איך זה להיות הילדה העשירה ביותר בעולם? ובכן, כדי לתת לך מושג, במסיבה היו להם שתי עוגות.
—נורם מקדונאלד

וודקה חדשה ללא הנגאובר נמצאת בשוק. המודעות טוענות כי המשקה החדש עם שמונים אחוזים וודקה הוא כל כך טהור שהוא כמעט לא גורם לכאבי ראש. אבל, לפני שאתה מתפתה וקונה אותו, זכור, המשקה הזה כן גורם לדימום אנאלי עצום.
—נורם מקדונאלד

ג’וליה רוברטס אמרה השבוע לכתבים כי נישואיה עם לייל לובט נגמרו מזה זמן. רגע המפתח, לדבריה, הגיע כשהבינה שהיא ג’וליה רוברטס ושהוא לייל לובט.
—נורם מקדונאלד

ובכן, התוצאות הגיעו, ושוב מנכ”ל מיקרוסופט ביל גייטס הוא האיש העשיר ביותר באמריקה. גייטס אומר שהוא אסיר תודה על ההצלחה הכלכלית הענקית שלו, אבל זה עדיין מעציב אותו כשהוא מסתכל מסביב ורואה אנשים אחרים עם כסף כלשהו.
—נורם מקדונאלד

“ב Walnut Creek, קליפורניה, כל מי שמסגיר את האקדח הלא חוקי שלו יכול לקבל טיפול תראפיה בחינם. וכל מי שלא מסגיר את האקדח שלו יכול לקבל כל דבר בחינם.
—נורם מקדונאלד

מוקדם יותר השבוע נפגש מרלון ברנדו עם מנהיגים יהודים כדי להתנצל על ההערות שהעביר בלארי קינג לייב, ובעיקר ההערה שלו כי “הוליווד מנוהלת על ידי יהודים”. המנהיגים היהודים קיבלו את התנצלותו של השחקן והודיעו כי ברנדו חופשי לעבוד שוב “.

תרגום מתוך
Based on a True Story

Reader Interactions

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: